Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiltry oleju samochodowego

Automotive Smary Citroen Xsara Filtr oleju 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3

dobra jakość Filtr kabinowy samochodu na sprzedaż
dobra jakość Filtr kabinowy samochodu na sprzedaż
Very professional supplier, work with you very effective, you always can accurate and timely answer to my questiones, totaly meet my standard!

—— Natalia

The first time work with you, good quality and competitive price, next week will make bigger order with you.

—— Aleksey

The samples are received, installed in car, everything is well. Please arrange mass production for next order. Thanks.

—— Shally

Im Online Czat teraz

Automotive Smary Citroen Xsara Filtr oleju 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3

Chiny Automotive Smary Citroen Xsara Filtr oleju 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 dostawca
Automotive Smary Citroen Xsara Filtr oleju 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 dostawca Automotive Smary Citroen Xsara Filtr oleju 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 dostawca

Duży Obraz :  Automotive Smary Citroen Xsara Filtr oleju 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: AM-TIMES
Orzecznictwo: ISO/TS16949
Numer modelu: 1109CL, 1109.CL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: please contact us to get lastest price
Szczegóły pakowania: pakiet dostosowywania
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100.000 szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
typu: Filtr oleju Marka samochodu: Peugeot Citroen
NR OE: 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Gwarancja: 60000 Mile lub 2 lata Usługi: OEM / ODM
aplikacji: Citroen Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307 206 Typ firmy: sprzedaż hurtowa i detaliczna

Filtr oleju samochodowego 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 dla Citroen Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307

Specyfikacja produktu

Filtr oleju samochodowego 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 dla Citroen Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307
Rodzaj: Filtr oleju samochodowego
Specyfikacja: Średnica zewnętrzna: 65 mm
Średnica wewnętrzna: 24 mm
Wysokość: 69 mm
Odsyłacz:

ASHIKA 10ECO060
BOSCH 1457429249
BOSCH P9249
FILTRY CZYSTE ML1733
FILTRY CZYSTE ML1724
COOPERS G1656
COOPERS G1585
COOPERS G1647
FILTRY COOPERSFIAAM FA5747AECO
FILTRY COOPERSFIAAM FA5709ECO
FILTRY COOPERSFIAAM FA5774ECO
FILTRY COOPERSFIAAM FA5747ECO
CROSLAND 2281
CROSLAND 2273
CROSLAND 2303
FILTRON OE673
HENGST FILTER E44HD110
JAPANPARTS FOECO060
FILTR MAHLE OX339 / 2D
FILTR MAHLE OX339 / 2DECO
MANN-FILTER HU711 / 51x
MANN-FILTER HU711 / 5x
MECAFILTER ELH4335
MECAFILTER ELH4357
MECAFILTER I06
PBR AC-8080
PBR AC-8052
PBR AC-8071
PURFLUX L337
PURFLUX L358A
PURFLUX L358
PURFLUX L372
QUINTON HAZELL WL7413
SOFIMA S5060PE
SogefiPro FA5709ECO
SogefiPro FA5747ECO
SogefiPro FA5774ECO
TECNOCAR OP251A
TECNOCAR OP247
TECNOCAR OP251
TECNOCAR OP266
UFI 25057
UFI 2505700
UFI 2506000
UNIPART GFE552
UNIPART GFE613
UNIPART GFE585
VALEO 586500
VALEO 586503
WIX FILTERS WL7413
BMW 11427622446
BMW 11427557012
FIAT 9467558380
FIAT 9662282580
FIAT 9467521180
FORD 6G9Q6744AA
FORD 6C1Q6744BA
FORD 6C1Q6744AA
FORD 3M5Q6744AA
FORD 1727561
FORD 1717510
FORD 1427846
FORD 1427824
FORD 1373069
FORD 1303476
FORD 6G9Q6744AB
LANCER BOSS LR030778
LANCER BOSS LR001247
LANCER BOSS LR004459
PEUGEOT 9467645180
PEUGEOT 1109X3
PEUGEOT 1606648480
PEUGEOT 1109Z2
PEUGEOT 1109Z0
PEUGEOT 1109AH
PEUGEOT 1109CL
PEUGEOT 1109X4
PEUGEOT 1109Y9
ROVER LR001247
ROVER LR030778
ROVER LR004459
VOLVO 30650798

Podanie:

CITROEN
CITROEN BERLINGO (MF) 1.4 Hybrid 1360 54 4 MPV 2005-
CITROEN BERLINGO 1.4 1360 55 4 MPV 2009-
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 95 1598 72 4 MPV 2010-
CITROEN BERLINGO Box 1.6 VTi 120 1598 88 4 Box 2009-
CITROEN BERLINGO Box 1.6 VTi 95 1598 72 4 Box 2010-
CITROEN C3 II 1.4 VTi 95 1397 70 4 Hatchback 2009-
CITROEN C3 II 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 1397 70 4 MPV 2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 LPG 1397 70 4 MPV 2012-
CITROEN C3 Picasso 1.6 Flex 1587 81 4 MPV 2011-
CITROEN C3 Picasso 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2009-
CITROEN C4 Coupe (LA_) 1.6 THP 150 1598 110 4 Coupe 2008-
CITROEN C4 Coupe (LA_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Coupe 2008-
CITROEN C4 Coupe (LA_) 2.0 16V 1997 100 4 Coupe 2004-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V 1598 103 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V 1598 110 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2010-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Grand Picasso II 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2013-
CITROEN C4 Grand Picasso II 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2013-
CITROEN C4 I (LC_) 1,6 THP 140 1598 103 4 Hatchback 2008-
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 1598 110 4 Hatchback 2008-
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2008-
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V 1997 100 4 Hatchback 2004-
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V 1997 103 4 Hatchback 2004-
CITROEN C4 II (B7) 1.4 VTi 95 1397 70 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 II (B7) 1,6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 II (B7) 2.0 Flex 1997 103 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 PALLAS Saloon 1.6 1598 120 4 Saloon 2013-
CITROEN C4 PALLAS Saloon 2.0 Flex 1997 103 4 Saloon 2006-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 16V 1598 110 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 140 1598 103 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2010-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Picasso II 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2013-
CITROEN C4 Picasso II 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2013-
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Saloon 2010-
CITROEN C5 III Break (TD_) 1.6 VTI 120 1598 88 4 Kombi 2010-
CITROEN C5 III Break (TD_) 2.2 HDi 165 2179 120 4 Kombi 2008-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 1397 70 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 LPG 1397 70 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS3 1.4 VTi 98 1397 72 4 Hatchback 2009-
CITROEN DS3 1.6 1598 120 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS3 1.6 Racing 1598 149 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS3 1.6 Racing 1598 152 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS3 1.6 THP 150 1598 110 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 Convertible 1.6 THP 150 1598 110 4 Cabrio 2013-
CITROEN DS3 Convertible 1.6 THP 155 1598 115 4 Cabrio 2013-
CITROEN DS3 Convertible 1.6 VTi 120 1598 88 4 Cabrio 2013-
CITROEN DS4 1.6 1598 121 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS4 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS4 1.6 THP 160 1598 120 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS4 1.6 THP 200 1598 147 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS5 1.6 1598 121 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS5 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS5 1.6 THP 200 1598 147 4 Hatchback 2011-
CITROEN JUMPER Box 2.2 HDi 100 2198 74 4 Box 2006-
CITROEN JUMPER Box 2.2 HDi 110 2198 81 4 Box 2011-
CITROEN JUMPER Box 2.2 HDi 120 2198 88 4 Box 2006-
CITROEN JUMPER Box 2.2 HDi 130 2198 96 4 Box 2011-
CITROEN JUMPER Box 2.2 HDi 150 2198 110 4 Box 2011-
CITROEN JUMPER Bus 2.2 HDi 100 2198 74 4 Autobus 2006-
CITROEN JUMPER Bus 2.2 HDi 110 2198 81 4 Autobus 2011-
CITROEN JUMPER Bus 2.2 HDi 120 2198 88 4 Autobus 2006-
CITROEN JUMPER Bus 2.2 HDi 130 2198 96 4 Autobus 2011-
CITROEN JUMPER Bus 2.2 HDi 150 2198 110 4 Autobus 2011-
CITROEN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 100 2198 74 4 platforma / podwozie 2006-
CITROEN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 110 2198 81 4 platforma / podwozie 2011-
CITROEN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 120 2198 88 4 platforma / podwozie 2006-
CITROEN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 130 2198 96 4 platforma / podwozie 2011-
CITROEN JUMPER platforma / podwozie 2.2 HDi 150 2198 110 4 platforma / podwozie 2011-
PLACET
FIAT DUCATO Box (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Box 2006-
FIAT DUCATO Bus (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Autobus 2006-
FIAT DUCATO platforma / podwozie (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 platforma / podwozie 2006-
FIAT SCUDO (270_) 2.0 D Multijet 1997 94 4 MPV 2011-
FIAT SCUDO (270_) 2.0 D Multijet 4x4 1997 88 4 MPV 2007-
FIAT SCUDO Box (270_) 2.0 D Multijet 1997 94 4 Box 2011-
FIAT SCUDO Box (270_) 2.0 D Multijet 4x4 1997 88 4 Box 2007-
FIAT SCUDO platforma / podwozie (270_) 2.0 D Multijet 1997 120 4 platforma / podwozie 2010-
FIAT SCUDO platforma / podwozie (270_) 2.0 D Multijet 1997 94 4 platforma / podwozie 2011-
BRÓD
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 85 4 MPV 2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 103 4 MPV 2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 100 4 MPV 2011-
FORD ESCAPE II 2.0 TDCi 1997 103 4 Zamknięty pojazd terenowy 2013-
FORD ESCAPE II 2.0 TDCi 4x4 1997 103 4 Zamknięty pojazd terenowy 2013-
FORD ESCAPE II 2.0 TDCi 4x4 1997 120 4 Zamknięty pojazd terenowy 2013-
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi 1997 98 4 MPV 2003-2007
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 1997 81 4 Hatchback 2008-
FORD FOCUS II Kombi (DA_) 2.0 TDCi 1997 81 4 Kombi 2008-
FORD FOCUS II sedan (DA_) 2.0 TDCi 1997 81 4 Saloon 2008-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 85 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 103 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 120 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 100 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 85 4 Saloon 2011-
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 103 4 Saloon 2011-
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 120 4 Saloon 2011-
FORD FOCUS III Saloon 2.0 TDCi 1997 100 4 Saloon 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 85 4 Kombi 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 103 4 Kombi 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 120 4 Kombi 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 100 4 Estate 2011-
FORD GALAXY 2.0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 1997 85 4 MPV 2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 1997 103 4 MPV 2011-
FORD TOURNEO CUSTOM Bus 2.2 TDCi 2198 92 4 Autobus 2012-
FORD TOURNEO CUSTOM Bus 2.2 TDCi 2198 114 4 Autobus 2012-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi 2198 74 4 Box 2011-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi 2198 92 4 Box 2011-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi 2198 81 4 Box 2006-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi 2198 103 4 Box 2007-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi 2198 85 4 Box 2008-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi 4x4 2198 92 4 Box 2011-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi [RWD] 2198 74 4 Box 2011-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi [RWD] 2198 92 4 Box 2011-
FORD TRANSIT Box 2.2 TDCi [RWD] 2198 114 4 Box 2011-
FORD TRANSIT Box 2.4 TDCi 2402 85 4 Box 2006-
FORD TRANSIT Box 2.4 TDCi 2402 103 4 Box 2006-
FORD TRANSIT Box 2.4 TDCi 2402 74 4 Box 2006-
FORD TRANSIT Box 2.4 TDCi 4x4 2402 103 4 Box 2006-
FORD TRANSIT Box 3.2 TDCi 3199 147 5 Box 2007-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi 2198 74 4 Autobus 2011-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi 2198 92 4 Autobus 2011-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi 2198 81 4 Autobus 2006-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi 2198 103 4 Autobus 2007-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi 2198 85 4 Autobus 2008-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi [RWD] 2198 74 4 Autobus 2011-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi [RWD] 2198 92 4 Autobus 2011-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi [RWD] 2198 100 4 Autobus 2011-
FORD TRANSIT Bus 2.4 TDCi 2402 85 4 Autobus 2006-
FORD TRANSIT Bus 2.4 TDCi 2402 103 4 Autobus 2006-
FORD TRANSIT Bus 2.4 TDCi 2402 74 4 Autobus 2006-
FORD TRANSIT Autobus 2.4 TDCi 4x4 2402 103 4 Autobus 2006-
FORD TRANSIT Bus 3.2 TDCi 3199 147 5 Autobus 2008-
FORD TRANSIT CUSTOM Box 2.2 TDCi 2198 92 4 Box 2012-
VOLVO C70 II Cabrio 2.0 D 1997 100 4 Cabrio 2008-
VOLVO S80 II (AS) 2.0 TDi 1997 100 4 Saloon 2008-

Gwarancja: 10.000KM
Port FOB: Guangzhou
Szczegóły pakowania: Za sztukę opakowania z filtrem w torebce, a następnie zapakuj do pudełka wewnętrznego, opakowanie 50 sztuk do zewnętrznego pudełka.
Neutralne pakowanie lub zgodnie z instrukcją.
Certyfikat: ISO 9001

Numery OE referencji

WŁAŚCICIEL NUMER WŁAŚCICIEL NUMER
AC Delco ACO125 FILTRON OE673
BALDWIN P7450 BRÓD 1 373 069
Niebieski wydruk ADF122102 BRÓD 1303476
BMW 11 42 7 622 446 BRÓD 1427 824
BMW 11427557012 BRÓD 1717 510
BOSCH 1 457 429 249 BRÓD 1727 561
CITROEN 1109 CK BRÓD 3M5Q6744AA
CITROEN 1109 CL BRÓD 6C1Q-6744-AA
CITROEN 1109.AJ BRÓD 6C1Q6744BA
CITROEN 1109.Z0 BRÓD 6G9Q-6744-AA
CITROEN 1109X4 FRAM CH9973AECO
CITROEN 1109Z2 FSA EO24070
CITROEN 9467558380 FILTR HENGST E44H D110
PLACET 9467521180 JAGUAR C2S 43999
JAPANPARTS FO-ECO060 WĘDROWIEC LR001247
MAHLE / KNECHT OX 339 / 2D WĘDROWIEC LR004459
MANN HU 711/5 X RYCO R2654P
MANN HU71151X RYCO R2663P
MINI (BY BMW) 11427557012 SAKURA EO-24070
MITSUBISHI MN 982159 VIC O-007
MITSUBISHI MN 982380 VOLVO 30650798
PEUGEOT 1109 Y9 WESFIL WCO78
PEUGEOT 1109-AH WIX 57512
PEUGEOT 1109X3 WIX WL7413
PEUGEOT 1109Z1 PUROLATOR L15830
PURFLUX L358A REPCO ROF150

Aplikacja samochodu

Citroen : Berlingo (MF) , Berlingo (M) , Xsara (N1) , Xsara (N2) , Xsara (N0) , Xsara (N68) , C2 (JM) , C3 (FC) , C4 (LC) , C4 (LA ) , Berlingo (B9) , C4 (UA) , C4 (UD) , C5 (RD / X7) , C5 (TD / X7) , C5 (RC) , C5 (RE) , C6 (TD) , C8 (EA, EB) , C-Crosser (EP) , zworka (250) , zworka (250) , Jumpy , Jumpy , Nemo , Nemo , C3 (SH) , C4 (B7) , DS3 , DS4 , zworka (250) , DS5 , C -Elysee , C4 (B73)

Peugeot : 206 (2A / C) , 206 (2D) , 607 (9D, 9U) , partner (5F) , partner (5) , 206 (2E, K) , 307 (3A, 3C) , 307 (3H) , 307 (3B) , 407 (6D) , 407 (6E) , 207 (WA, WC) , 207 (WD) , Ekspert (VF3V) , 807 (E) , 4007 (GP) , 1007 (KM) , Partner , Boxer (250) , 206 , Bipper (225L) , 3008 , 5008 , Bipper (A) , Ekspert (VF3) , Ekspert (VF3A, VF3U, VF3X) , Partner , RCZ , 206 (T3E) , 207 (WK) , 508 , 508 , 208 , 2008 , 301 , 408

Ford : C-Max , Focus (DA) , S-Max (CA1) , Galaxy (WA6) , Mondeo (CA2) , Transit (V347 / 8) , Focus (CA5) , Kuga (CBV) , Focus (DAW) , C-Max (CB7) , Focus (CB8) , Focus (CB8) , C-Max (CB7) , Transit (V347 / 8) , Custom , Custom

Volvo : S40 (MS) , V50 (MW) , S80 (AS, AR) , C30 (M) , C70 (MC) , V70 (BW)

Land Rover : Freelander (L359) , Defender (LD) , Range Rover

Mitsubishi : Outlander (CWW)

Fiat : Ducato (250) , Fiorino (225)

Jaguar : XF (_J05_, CC9)

Dlaczego właśnie my

1. Niskie MOQ: Bardzo dobrze spełnia twoje potrzeby promocyjne.


2. OEM zaakceptowany: Możemy wyprodukować dowolny twój projekt.


3. Dobra obsługa: traktujemy klientów jak przyjaciół.


4. Dobra jakość: Mamy ścisły system kontroli jakości. Dobra reputacja na rynku.


5. Szybka i niedroga dostawa: Mamy duże zniżki od spedytora (kontrakt długoterminowy).

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Automotor-Times Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Skye

Tel: +8613822177004

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)